Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Sucha Beskidzka - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 100 000 zł2 792 m² 393,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 28 - Sucha Beskidzka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Suchej Beskidzkiej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł263 m² 4 939,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Do kupienia dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Sucha Beskidzka, położony na działce o pow. 1424m2, w odległości 150m od Rynku. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 500 zł129 m² 5 422,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż | Bezpośrednio | bez podatku pcc Na sprzedaż 5 pokojowy 129 m2 dom usytułowany na rogu ul. Błądzonka z ul. Widokową z garażem w bryle budynku 5 pokoi 129 m2 Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nowoczesny apartament w sercu historii - Sucha Beskidzka Zaledwie kilka kroków od słynnej karczmy Rzym i malowniczego rynku, czeka na Ciebie miejsce, które łączy historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł625 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do kupienia nieruchomość położona przy Rynku w Suchej Beskidzkiej (róg Rynku oraz ul. Kościelnej) składająca się z kamienicy wzniesionej II poł. Xixw i nadbudowanej w xxw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 709 m² 89,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o dużym obszarze 47 ar , w prawie wypłaszczonym terenie Suchej Beskidzkiej. Położona pośród łąk i lasów, tworzy nieregularny kształt o wymiarach około 112m x 36m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł165 m² 1 812,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy położony przy jednej z głównych ulic w Suchej Beskidzkiej z urządzonym zjazdem publicznym. Lokal posadowiony jest na działce o powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł531 m² 92,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sucha Beskidzka w rejonie Zasypnica o powierzchni 531 m2 o wymiarach 13x38m (nr.działki 6048). Idealna na mały rekreacyjny domek na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,56 m² 9 725,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy na sprzedaż mieszkanie w Suchej Beskidzkiej, które znajduje się na czwartym piętrze w budynku 4-piętrowym. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz, w stanie bardzo dobrym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł85 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:966 m²

Do sprzedania widokowa działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym Sucha Beskidzka | działka 966 m | ok. 85 m (z garażem) Na sprzedaż dom do generalnego remontu , położony.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł250 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Oferujemy Państwu położony ok.5 km od Suchej Beskidzkiej przestronny III kondygnacyjny dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 150mkw i powierzchni całkowitej ok.250 mkw. Budynek około.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł3 443 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się w urokliwym , cichym miejscu. Korczaki znajdują się w odległości 5 minut autem od centrum Suchej, działka otoczona lasem. Wymiary ok.92 m na 37 m z czego.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł1 578 m² 899,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Budynek biurowo-mieszkalny w Suchej Beskidzkiej, w pobliżu dworca kolejowego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 1 961 m 2. Na ogrodzonym terenie mieści się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 175 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę widokową położoną w miejscowości Sucha Beskidzka. Lokalizacja: nieruchomość położona w Suchej Beskidzkiej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł106 m² 1 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż klimatyczny, wolnostojący dom z 1935 roku, położony w malowniczej, górskiej okolicy w Suchej Beskidzkiej, w spokojnym i urokliwym osiedlu Śpiwle. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 230 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

W ofercie jest dom położony na Ul. Dębowej w mieście powiatowym Suchej Beskidzkiej. Dom usytuowany jest na 7-mio arowej działce, przy spokojnej drodze, blisko rzeki i w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 313 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: sucha Beskidzka, os. Na Stawach Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 48 m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 3-pokoje, osobna jasna kuchnia Mieszkanie znajduje się na drugim pierze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł380 m² 3 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy Państwu przestronny dom o pow. użytkowej 300m2 położony na działce wielkości 25,96ar. Jest to budynek wolnostojący, III-kondygnacyjny z poddaszem niemieszkalnym. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

170 000 zł835 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działki w malowniczej i spokojnej okolicy, na pograniczu Suchej Beskidzkiej i Stryszawy, z łatwym i szybkim dojazdem do ul. Role w Suchej Beskidzkiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

78 000 zł694 m² 112,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. prawie 7ar położona przy drodze asfaltowej, gminnej w Stryszawie na osiedlu Polańszczyki. Ciche, zielone osiedle położone na wysokości ok. 680m npm. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

2 793 000 zł133 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność Dom do sprzedania w miejscowości Stryszawa Lokalizacja: stryszawa, rejon Przysłop, beskid Żywiecki - południowe zbocze góry Magurka. Doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zamieszkaj wśród drzew i górskiej ciszy - Komfortowy dom w Stryszawie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

360 000 zł3 044 m² 118,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 30a, w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej - zachodnia część powiatu Suskiego. Działka jest płaska, ma kształt prostokąta o wymiarach 20x150m. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

170 000 zł780 m² 217,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w obrębie drogi gminnej o powierzchni prawie ośmiu arów, z dostępem do drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się na terenie gminy Stryszawa położonej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

200 000 zł1 748 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w obszarze Pasma Jałowieckiego na terenie gminy Stryszawa. Z dala od miejskiego zgiełku, w terenie o małej intensywności zabudowy, z panoramą na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

1 100 000 zł537,70 m² 2 045,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa; na sprzedaż nieruchomość o wyraźnym potencjale inwestycyjnym, przygotowana pod projekt noclegowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

24 000 zł300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania części lasu w pięknej spokojnej okolicy. Działki w różnych powierzchniach od 300 mkw i cenach, od 2400zł. Działki nie posiadają zapewnionego formalnego dostępu do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

550 000 zł360 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Do kupienia budynek w trakcie budowy położony w miejscowości Grzechynia (miejscowość w gminie Maków Podhalański między Suchą Beskidzką a Zawoją). Działka słoneczna (stok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sucha Beskidzka +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

1 295 000 zł150 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przekraczając próg tego domu, już od wejścia wiesz, że to miejsce jest wyjątkowe. W powietrzu unosi się zapach domowej szarlotki, a na stole czekają świeże kwiaty idealny akcent, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Sucha Beskidzka,małopolskie

2 390 000 zł500 m² 4 780 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Mail: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży kamienicę w centrum Suchej Beskidzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stawach

Sucha Beskidzka,małopolskie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: sucha Beskidzka, os. Na Stawach Cena: 440 000 zł Powierzchnia: 48 m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 3-pokoje, osobna jasna kuchnia Mieszkanie znajduje się na drugim pierze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

340 000 zł115 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 459 m²

Unikalna okazja! Około 100-letni drewniany dom z duszą w sercu Suchej Beskidzkiej Twoje miejsce na nowy rozdział życia! Marzysz o domu, który opowiada swoją własną niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

180 000 zł21 800 m² 8,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadamy działki leśne o łącznej powierzchni ok. 2,18 ha znajdujące się w Suchej Beskidzkiej - Błądzonka. Działki posiadają numery: 2615 - pow. ok. 9500 m22598 - pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

230 000 zł17 700 m² 12,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa, niższa cena! 230.000 zł! Sucha Beskidzka Na sprzedaż posiadamy grunty rolne, częściowo leśne oraz grunty przeznaczone do zalesienia o łącznej powierzchni ok. 1,77 ha. Znajdują się one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Beskidzkie

Sucha Beskidzka,małopolskie

349 000 zł43 m² 8 202,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie do remontu w sercu Suchej Beskidzkiej idealne dla Ciebie! nowa, niższa cena - 349.000 ZŁ - Osoba prowadząca ofertę: - - Tel: Marzysz o własnym kącie, który możesz.