Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sucha Beskidzka

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Sucha Beskidzka,małopolskie

2 390 000 zł500 m² 4 780 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji Mail: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży kamienicę w centrum Suchej Beskidzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stawach

Sucha Beskidzka,małopolskie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: sucha Beskidzka, os. Na Stawach Cena: 440 000 zł Powierzchnia: 48 m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 3-pokoje, osobna jasna kuchnia Mieszkanie znajduje się na drugim pierze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

340 000 zł115 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 459 m²

Unikalna okazja! Około 100-letni drewniany dom z duszą w sercu Suchej Beskidzkiej Twoje miejsce na nowy rozdział życia! Marzysz o domu, który opowiada swoją własną niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

180 000 zł21 800 m² 8,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadamy działki leśne o łącznej powierzchni ok. 2,18 ha znajdujące się w Suchej Beskidzkiej - Błądzonka. Działki posiadają numery: 2615 - pow. ok. 9500 m22598 - pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

230 000 zł17 700 m² 12,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa, niższa cena! 230.000 zł! Sucha Beskidzka Na sprzedaż posiadamy grunty rolne, częściowo leśne oraz grunty przeznaczone do zalesienia o łącznej powierzchni ok. 1,77 ha. Znajdują się one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Beskidzkie

Sucha Beskidzka,małopolskie

349 000 zł43 m² 8 202,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie do remontu w sercu Suchej Beskidzkiej idealne dla Ciebie! nowa, niższa cena - 349.000 ZŁ - Osoba prowadząca ofertę: - - Tel: Marzysz o własnym kącie, który możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Katedralna,Sucha Beskidzka

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja z 20% zwrotem / Dom do zamieszkania Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Sucha Beskidzka,małopolskie

3 500 000 zł649 m² 5 389,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:216 m²

Nieruchomość inwestycyjna (budynek handlowo-biurowy) w centrum Suchej Beskidzkiej część usługowa + mieszkalna! Dotychczas obiekt w całości wykorzystywany na cele działalności handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sucha Beskidzka,małopolskie

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Nie przegap takiej okazji! obiekt noclegowy - cena 1.150.000 zł KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI! Szukasz miejsca pod pensjonat lub dom wczasowy? Szukasz idealnej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Garce

Sucha Beskidzka,małopolskie

280 000 zł2 230 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę widokową położoną w miejscowości Sucha Beskidzka. Lokalizacja: nieruchomość położona w Suchej Beskidzkiej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Garce

Sucha Beskidzka,małopolskie

125 000 zł1 175 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 29 Stycznia

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania hala usługowo- produkcyjna położona na działce 3- arowej blisko centrum Suchej Beskidzkiej. Budynek wymurowano w latach 70, część dachu wymieniono na nowy. Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sucha Beskidzka,małopolskie

49 000 zł631 m² 77,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana w malowniczej części Suchej Beskidzkiej, w otoczeniu zieleni i z widokiem na góry. Idealna propozycja dla osób marzących o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 85 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Cena w przypadku płatności gotówką 659 000 zł, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Makowska

Sucha Beskidzka,małopolskie

18 000 zł6 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia w pełni wyposażona działka - idealna przestrzeń na działalność usługową, handlową, magazynową lub techniczną bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Beskidzkie

Sucha Beskidzka,małopolskie

430 000 zł59 m² 7 326,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do kupienia mieszkanie na os. Beskidzkim w Suchej Beskidzkiej o pow. 58,69m2 składające się z: - 2 pokoi ( I- duży pokój o pow. 22m2 można podzielić na dwa mniejsze pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Role

Sucha Beskidzka,małopolskie

249 000 zł1 389 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działki w malowniczej i spokojnej okolicy, na pograniczu Suchej Beskidzkiej i Stryszawy, z łatwym i szybkim dojazdem do ul. Role w Suchej Beskidzkiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sucha Beskidzka,małopolskie

170 000 zł879 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat